Branża motoryzacyjna

Jazda samochodem może stać się przyjemniejsza!
W niektórych samochodach jesteśmy w stanie siedzieć tak długo, jak długo jesteśmy w stanie utrzymać spinacz zaciśnięty na naszym nosie.
Nikt nie chce wynająć, a w szczególności kupić i posiadać samochodu, w którym unosi się nieprzyjemny zapach, od podsufitki przez tapicerkę aż do dywaników.

Mamy rozwiązanie!
Śmiało spryskaj całe wnętrze sprayem Skyvell: tapicerkę samochodową, podsufitkę, dywaniki, bagażnik i kratki wentylacyjne (jeśli zapach jest bardzo uciążliwy można spryskać kilkakrotnie pokrywę od urządzenia absorbującego dmuchawy wewnętrznej). Wszystkie nieprzyjemne zapachy są natychmiastowo i trwale eliminowane na poziomie molekularnym, co przyczynia się do powstania przyjemnego i subtelnego zapachu.
Produkty Skyvell są ​tworzone tak, aby niezawodnie usuwały odór, a nie tylko go maskowały. Składają się z naturalnych składników, na bazie czystej górskiej wody z Austriackich Alp oraz na czystych olejkach roślinnych tj. limonka, goździki, anyż, cedr, igły sosnowe. ​Przy pomocy naszych produktów samochód będzie szybko dostępny i może być sprzedany lub wynajmowany.

Twoje korzyści:
Nic nie jest naprawdę czyste, jeśli istnieje nieprzyjemny zapach. Produkty Skyvell wnoszą istotny wkład w skuteczne eliminowanie wszelkiego rodzaju odoru. Skyvell oferuje świeże rozwiązanie dla każdego rodzaju przykrego zapachu.
Do ukierunkowanego wyeliminowania odoru użyj sprayu Skyvell, produkt nie pozostawia jakiegokolwiek osadu w odświeżanych pomieszczeniach, ani na przedmiotach. Jeśli chcesz walczyć ze stale obecnym, nieprzyjemnym zapachem, zastosuj żel lub produkt wielofunkcyjny Skyvell i ciesz się niczym nie zakłóconą świeżością.
Produkty są kompletnie nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i środowiska, są biodegradowalnym eliminatorem odoru. W efekcie poczujesz tylko przyjemny zapach świeżego powietrza, przypominający spacer po lesie, ale co najważniejsze zyskasz stałego klienta.