Domy opieki społecznej

Do podstawowych potrzeb każdego człowieka należy godność, duma i dobre samopoczucie.

Zapachy mają istotny wpływ na nasze samopoczucie, bardziej niż się nam wydaje. Przykry zapach zmusza nas, abyśmy trzymali się z dala od pewnych obiektów i ludzi, ponieważ wolimy pozostać tam, gdzie czujemy się dobrze i czysto. Nasze produkty są idealne do zastosowania w zakładach długoterminowej opieki zdrowotnej czy na salach intensywnej terapii, które zmagają się z problemem nieprzyjemnych zapachów pochodzących z płynów ustrojowych i zainfekowanych ran. Ponadto, obiekty te muszą uwzględniać pacjentów oraz rezydentów z deficytem systemu immunologicznego, mając do czynienia z eliminowaniem powstających zapachów. Skyvell ułatwia personelowi służby zdrowia, szybkie, bezpieczne i skuteczne wyeliminowanie jakichkolwiek odorów pochodzenia ludzkiego. Przyczynia się również do poprawy stanu pacjentów, ich jakości życia oraz chroni ludzką godność.

Problem?

Uciążliwy, powtarzający się zapach ludzkich odchodów i otwartych ran.

Mamy rozwiązanie!

Skyvell efektywnie i trwale wyeliminuje przykre zapachy przez neutralizację pH na poziomie molekularnym i pozostawi przyjemne wrażenie świeżości.

Dobre rozwiązanie w przypadku zapachu powstającego z przyczyny nietrzymania moczu!

Drażliwy zapach ma tendencję do szybkiego rozprzestrzeniania się w całym pomieszczeniu, przyczyniając się do złego samopoczucia. Przywróć godność osobom starszym, aby członkowie rodziny i przyjaciele, a w szczególności dzieci, mogły się po raz kolejny cieszyć odwiedzeniem dziadków, bez obawy przed przykrymi zapachami. Chorzy i osoby starsze mają również prawo do lepszej jakości życia.

Twoje korzyści:

  • nieprzyjemny zapach znika dzięki naturalnym składnikom
  • niezawodnie usuwa odór
  • nie szkodliwe dla ludzi, zwierząt i środowiska
  • nie zawiera toksyn
  • nie pozostawia zacieków, ani osadu
  • poprawia nastrój, dzięki lekkiemu powiewowi lasu

Po prostu ciesz się niczym nie zakłóconą świeżością!


Pobierz katalog