Hotele & Gastronomia


Uczucie świeżości dla Twojego dobrego samopoczucia!

Nieprzyjemny zapach w pokoju hotelowym, salonie lub restauracji zapewnia niezadowolenie gości! Negatywne opinie pojawiające się z tego powodu na forach internetowych skutecznie odstraszają klientów. Mimo przeprowadzenia gruntownego sprzątania pokoju, nieprzyjemny zapach po krótkim czasie powraca. Skyvell skutecznie eliminuje przykre zapachy w sposób szybki i bezpieczny. Państwa gość będzie czuł się jak w domu i z pewnością będzie chciał przyjechać ponownie.

Problem?

Mimo, iż większość hoteli oferuje pokoje dla niepalących, zapach stęchlizny spowodowany dymem, czy resztkami żywności, dokuczają gościom częściej, niż może nam się wydawać. Pokoje hotelowe wymagają czasochłonnego sprzątania i nie można ich ponownie zarezerwować, co oznacza utratę dochodów hotelu.

Mamy rozwiązanie!

Produkty Skyvell są idealne do stosowania w czasie pomiędzy sprzątaniem a przybyciem następnego gościa. Skyvell natychmiast i skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapewniając gościom poczucie komfortu, którzy mogą wyrazić chęć przedłużenia swojego pobytu lub powrócić do hotelu w przyszłości.

 

Mini System VPS – alternatywa dla maszyn ozonowych

Mini System VPS (pol. System Fazowego Parowania) to bardzo wydajne rozwiązanie. Został opracowany w celu stosowania wraz z naturalnymi produktami Skyvell. To system suchego rozpraszania małych cząsteczek pary w całym pomieszczeniu. Sucha para wnika głęboko w strukturę materiałów i powierzchni, walcząc przy tym z wszelkiego rodzaju nieprzyjemnymi zapachami, znajdującymi się zarówno w powietrzu jak i na odzieży czy tekstyliach. Korzystanie z produktów Skyvell jest bezpieczne, nie stanowią zagrożenia i mogą być stosowanie w obecności ludzi i zwierząt.

Zalety VPS mini:
  • Szerokie spektrum zastosowań:

Skuteczne usuwa pozostałości dymu, sadzy, pleśni, substancji chemicznych, ścieków, oleju opałowego, żywności (w tym curry), wymiocin, odchodów, moczu oraz zapachu rozkładu.

  • Mobilny:

Łatwo przemieszcza się między pokojami hotelowymi, na wynajętych nieruchomościach lub wokół miejsca pracy. Wyposażony w kółka skrętne. Duże koła zapewniają łatwy ruch na wyboistych podłożach a uchwyty ułatwiają podnoszenie.

  • Przyjazny dla użytkownika:

Zdejmij korek wlewu i napełnij zbiornik płynem Skyvell, nałóż pokrywę, podłącz do zasilania i włącz urządzenie, gotowe do użycia.

  • Szybki, bezpieczny i przystępny:

Mini System VPS i płyn Skyvell są bezpieczniejsze od generatora ozonu oraz szybsze niż generator hydroksylowy. Nie ma potrzeby opuszczania obszaru, który jest oczyszczany, podczas używania mini VPS.

Typowe generatory ozonu używane w wielu hotelach, nie mogą konkurować z systemem VPS z uwagi na niezbędne ograniczenia czasowe i zdrowotne podczas ich działania. Warto zwrócić uwagę że stosowanie generatorów ozonu w celu usuwania nieprzyjemnych zapachów ma wiele negatywnych skutków. Odkrycia naukowe dowodzą, że ozon w połączeniu z nikotyną i innymi składnikami dymu papierosowego, tworzą związek w którym wytwarzają się drobne cząsteczki aerozolu, które przenikają do naszych dróg oddechowych. Ozon jest gazem drażniących i z przyczyn wymienionych powyżej nie powinien być stosowany w celu eliminowania nieprzyjemnych zapachów.


Pobierz katalog