Mini system VPS

VPS mini – potężny pomocnik do naturalnej eliminacji odoru!

Firmy i obiekty wymagają szybkiej i skutecznej metody usuwania cząsteczek zapachowych. W celu trwałej eliminacji nieprzyjemnych zapachów stworzono system VPS, który jest zdrową alternatywą dla powszechnie używanych generatorów ozonu, które do niedawna były jedynym dostępnym rozwiązaniem. Urządzenie jest idealne do zastosowania w pomieszczeniach biurowych, hotelowych, w internatach, można go stosować bezpośrednio na dywany, tapicerki, panele ścienne lub tynki. Wprowadzenie na rynek systemu Skyvell VPS – bezpiecznej i skutecznej techniki eliminacji przykrego zapachu, znacznie ułatwiło walkę z odorem.

Jak działa, mini system VPS?

Mini system VPS został opracowany w celu zapewnienia „suchego” systemu rozpraszania dla skutecznego i bezpiecznego stosowania płynów Skyvell, króre są nietoksyczne, nieszkodliwe i mają naturalny zapach. Wysychające w ciągu minuty cząsteczki pary, eliminują nieprzyjemne zapachy na tkaninach i powierzchniach, jak również w powietrzu, wnikając głęboko w strukturę dywanów, tapicerki, zasłon czy pościeli. Aplikacja jest bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Zalety:

  • Szerokie spektrum zastosowań:

Skuteczne usuwa pozostałości dymu, sadzy, pleśni, substancji chemicznych, ścieków, oleju opałowego, żywności (w tym curry), wymiocin, odchodów, moczu oraz zapachu rozkładu.

  • Mobilny:

Łatwo przemieszcza się między pokojami hotelowymi, na wynajętych nieruchomościach lub wokół miejsca pracy. Wyposażony w kółka skrętne. Duże koła zapewniają łatwy ruch na wyboistych podłożach a uchwyty ułatwiają podnoszenie.

  • Łatwy w użyciu i operowaniu:

Zdejmij korek wlewu i napełnij zbiornik maksymalnie piętnastoma litrami płynu Skyvell, podłącz do zasilania i włącz urządzenie. Możliwa obsługa przy użyciu zegara.

  • Bezpieczny:

Mini System VPS i płyn Skyvell są bezpieczniejsze od generatora ozonu oraz szybsze niż generator hydroksylowy. Nie ma potrzeby opuszczania obszaru, który jest oczyszczany, podczas używania mini VPS.

Typowe generatory ozonu używane w wielu hotelach, nie mogą konkurować z systemem VPS z uwagi na niezbędne ograniczenia czasowe i zdrowotne podczas ich działania. Warto zwrócić uwagę że stosowanie generatorów ozonu w celu usuwania nieprzyjemnych zapachów ma wiele negatywnych skutków. Odkrycia naukowe dowodzą, że ozon w połączeniu z nikotyną i innymi składnikami dymu papierosowego, tworzą związek w którym wytwarzają się drobne cząsteczki aerozolu, które przenikają do naszych dróg oddechowych. Ozon jest gazem drażniących i z przyczyn wymienionych powyżej nie powinien być stosowany w celu eliminowania nieprzyjemnych zapachów.

 

Budowa Systemu Mini VPS

 

DANE TECHNICZNE

Przepływ powietrza: max. 450 m³/ h
Wymiary obudowy: 423 x 334 x 610 mm
Waga: 28 kg
Zbiornik (max.): 15 litrów
Wyjście: 1-10 poziomów (regulacja ciągła)
Wymagana moc: 230 VAC/1 P/50 Hz
Kabel zasilający: 6 metrów


Pobierz katalog