Skyvell

Eliminator odoru do wielu zastosowań!

Podczas wielu codziennych sytuacji jesteśmy narażeni na przebywanie przez dłuższy czas w miejscach o nieprzyjemnym zapachu. Podświadomie staramy się unikać takich miejsc i sytuacji. Dobrą wiadomością jest, że produkty Skyvell neutralizują odór z wielu miejsc takich jak:

Hotelarstwo

Świeżość i dobre samopoczucie!

Pozostający odór w pokoju hotelowym mimo starannego sprzątania? Może polityka zakazu palenia została zignorowana? Za każdym zastosowaniem produktu Skyvell jesteś w stanie szybko i efektywnie wyeliminować nieprzyjemny zapach już na poziomie molekularnym. Dzięki pozostawieniu subtelnego i świeżego zapachu, Twoi goście będą czuć się komfortowo i chętnie powrócą.

Dowiedz się więcej

Domy opieki społecznej

Godność, duma i dobre samopoczucie należą do podstawowych potrzeb każdej osoby

Nieprzyjemne zapachy spowodowane nietrzymaniem moczu? Odorem otwartych ran? Z każdą aplikacją produktu Skyvell, skutecznie, szybko i bezpiecznie eliminowany jest przykry zapach. Poprawia się jakość życia pacjentów i podtrzymuje się godność człowieka.

Dowiedz się więcej

Opieka szpitalna

Świeże powietrze w sali szpitalnej!

Nieprzyjemny zapach we wspólnej sali w szpitalu? Nieprzyjemny zapach ran? Produkty Skyvell usuwają odór skutecznie, szybko i bezpiecznie już przy pierwszym zastosowaniu. Poprawia się jakość życia pacjenta i jego samopoczucie.

Dowiedz się więcej

Branża motoryzacyjna

Samochody wolne od nieprzyjemnego zapachu!

Jak pozbyć się zapachu dymu papierosowego z samochodu? Co robisz gdy fotele samochodowe mają źle pachną? Produktu Skyvell pomogą Ci pozbyć się odoru w sposób szybki i niezawodny już po pierwszym zastosowaniu.

Dowiedz się więcej

System Mini VPS

Silny pomocnik do naturalnej eliminacji odoru!

Czy w pokoju hotelowym rozprzestrzenia się nieprzyjemny zapach? Czy szkody spowodowane wilgociom, zalaniem, czy powodzią spowodowały powstanie odoru? System Mimi VPS jest zdrową alternatywą dla zwykłych generatorów ozonu, szybko eliminując przykre zapachy.

Dowiedz się więcej